Transport

Kuidas Vormsile saada?

Vormsile saab parvlaev Ormsö´ga Rohuküla sadamast või siis oma kaatriga. Tulles kaatriga võta suund Hosbyranna peale. Hosby lautrist Päkapikumajja on ainult 350 meetrit.

Laevaliiklus

Graafik ja hinnad: www.veeteed.com

Tule saarele autoga või jalgsi. Autoga tulles osta laevapiletid varakult ette (Rohuküla – Sviby – Rohuküla). Saarel on Alexela automaattankla. Kui otsustad jala tulla, siis auto saad jätta Rohuküla sadamasse, tasuta parklasse.

Päkapikumaja asub Vormsi (Sviby) sadamast 7 km kaugusel, tund ja veidi peale jalutamist. Päkapikumajas on jalgrattad Sind ootamas!

Transveer

Sadam-Päkapikumaja-Sadam

Kui olete ilma autota tulemas, saame teid sõidutada Päkapikumajja ja lahkudes sadamasse tagasi. Transfeeri teeme lahtise UAZ´i või Ford F-150 kastikaga. Suurema seltskonna puhul võimalus kokkuleppel ka 21- kohalisele retrobussile hääled sisse panna.

Üks ots – 15€

SUP laud

SUP ehk aerusurf on parim viis muuta päev Päkapikumaja rannas aktiivseks ja meeleolukaks. Tegevus on kergesti omandatav ning jõukohane kõigile. Olles algaja on kõige parem alustada õppimist põlvili laual. Kui põlvili sõites saavutate kindluse ja tasakaalu, siis proovige laual püsti tõusta. Transport merel.

Hind kogu perioodi kohta üks laud – 20
Kaks lauda rentides hind kokku – 30
Päästevestid hinnas.

Jalgratas

Päkapikumaja juures on kasutamiseks 6 jalgratast (need on siis juba Päkapikumaja ja Onni hinnas). Võimalik lisaratta rent.

Hind kogu perioodi kohta – 10€

Rattakäru

Samuti võimalik juurde rentida rattakäru, kuhu mahub 2 last.
Kandevõimega kokku kuni 35 kg.

Hind kogu perioodi kohta – 10€

Bussirent

Rendi retro!

Buss, kus pole roolivõimu, mis sõidab kuni 50 kilomeetrit tunnis, on õhkjahutusega ja millel on originaal nahkistmed. Jah, see ongi RETRO!

21-kohaline Ida-Saksamaalt pärit buss nimega Robur.
Ajatu bussiga tuuritades, peatudes saare kõige põnevamates kohtades, kaasata giid – vot see ongi kirss tordil. Naerata ja elu naeratab Sulle vastu!

Tuuriga ühes võimalik tellida piknikukorv või supipada. Küsi pakkumist.

Teenuse hind (tunnis) – 50€
Minimaalne väljasõidutasu 200€

Autorent

…või mis oleks mõnusam kui elektri jõul saart avastada ning ilusat ilma nautida katus maas ja lasta tuulel oma juukseid sasida?
Kui soovid autot rentida siis suundu VORT rakendusse ning sealt saad juba meelepärase masina endale ette ära broneerida.
Valikus on Mini Cooper SE (kuni 4 reisijat) ja Smart Fortwo EQ kabriolett (2-kohaline).